Příběh značky Apriori

  • Založení firmy se datuje od roku 1991.

  • Zakladatelem a jediným majitelem jsem já Mgr. Miroslav Točík. V tu dobu jsem studoval na Masarykově univerzitě v Brně a současně se začal intenzivně věnovat tréninku bojových umění.

  • Díky seznámení se s mistrem bojových umění p. Sergem Leclerquem, Francouzem žijícím v Brně, se mou specializací stalo Wushu. Než přijel k nám do porevolučního Československa, byl 15 let v Číně a Japonsku, kde se vzdělával od tamních mistrů bojových umění. Bylo se vskutku čemu učit, neboť to, co on poznal a co si osvojil bylo pro mě něčím výjimečným, nečím co se vymykalo zdejším standardům.

  • Současně, a to je pro příběh značky APRIORI podstatné, jsem zjistil, že pomůcky pro vyznavače bojových umění nebyly na místním trhu téměř žádné a když, tak mnohdy neodpovídaly požadavkům pro trénink budo. Tak začala má cesta vývoje, výroby a prodeje.

 

Přes 30 let zkušeností

Veškeré výrobky Apriori vyrábíme přes 30 let v Pelhřimově. Naše nabídka se specializuje na pomůcky pro box, budo a fitness. S našimi výrobky jste se již mohli setkat také u značek KAZE nebo PIRANSPORT, pro které (pod jejich značkou) také vyrábíme něco z nabídky. Vzhledem k tomu, že již dlouho nasloucháme požadavkům uživatelů, jsou naše výrobky praktické, kvalitní a funkční. Pochopitelně vycházíme z tradiční české řemeslné kvality a nápaditosti.