Příběh značky apriori

  • Založení firmy se datuje od roku 1991.

  • Zakladatelem a současným jediným majitelem jsem já, Mgr. Miroslav Točík. V tu dobu, kdy se datuje vznik firmy, jsem studoval na MU v Brně a současně se začal intenzivně věnovat tréninku bojových umění.

  • Díky seznámení se s mistrem bojových umění p. S. Leclerquem, Francouzem žijícím toho času v Brně, jsem se specializoval na čínské bojové uměná Wushu. Než přijel k nám do porevolučního Československa, byl dohromady 15 let v Číně a Japonsku, kam jej zavedlo jeho povolání stejně tak jako do Československa. Vzdělával se od tamních mistrů a mistryň bojových umění. Bylo se vskutku čemu učit, neboť to, co on u vyučoval bylo pro mě něčím výjimečným, nečím co se vymykalo zdejším standardům.

  • Současně, a to je pro příběh značky apriori podstatné, jsem zjistil, že pomůcky pro vyznavače bojových umění nebyly na místním trhu téměř žádné a když, tak mnohdy neodpovídaly požadavkům pro trénink budo. A tak začala má cesta postupného vývoje, výroby a prodeje výrobků pod značkou apriori.

 

Přes 33 let zkušeností

Veškeré výrobky apriori vyrábíme již přes 33 let pouze u nás, v Pelhřimově a jsme na tuto skutečnost právem hrdi. Naše nabídka se specializuje na pomůcky pro box, budo a fitness. S našimi výrobky jste se již mohli setkat také u jiných tuzemských značek (např. KAZE nebo PIRANSPORT), pro které a pod jejich značkou vyrábíme něco z jejich nabídky. Vzhledem k tomu, že již přes 33 let nasloucháme požadavkům uživatelů, jsou naše výrobky praktické, kvalitní a funkční. Vždy se snažíme vycházet z tradiční české řemeslné kvality a nápaditosti, což je pro naše výrobky a celkovou nabídku zcela zásadní a zavazující.